KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306277

nr 1630 6277

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, man med kärra. Olja på duk, 53x77 cm, yttermått inklusive ram: 71x96 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:45:27